Start
Klubbinfo
Aktiviteter
Fotogalleri
Styrelse 

 

Den här sidan innehåller information om Styrelsen. Härifrån kan du skicka e-postmeddelanden till styrelsemedlemmar.

 

Jimmy Karlsson

 

Ordföranden

Adress: Södergatan 22 33431 Anderstorp
E-postadress: jimmy.karlsson@ad-plast.se
Telefon
:
Motorcykel:

 

Anna-Lena Brånalt

 

Sekreterare

Adress: Malmövägen 2F 33142 Värnamo
E-Post:
anna-lena@mail2go.se
Telefon:
070-5569420
Motorcykel:

 

Lennart Carlström

 

Vice Ordföranden

Adress: Kulltorpsvägen 27 Lanna 33010 Bredaryd
E-Post:
clix@telia.se
Telefon:
076-5558495
Motorcykel:

 

Lennart Holmberg

 

Kassör

Adress: Hult Gislaved
E-Post:
lennart@elte.nu
Telefon:
Motorcykel:

 

Krister Jonsson

 

Ledarmot

Adress: Lanna 33010 Bredaryd
E-Post:
krister.jonsson@lanna.tv
Telefon:
Motorcykel:

 

Tina Johansson

 

Ledarmot

Adress: Flädergatan 28 33532 Gnosjö
E-Post:
tina@swemix.com
Telefon:
Motorcykel:

 

Ing-Marie Höglund

 

Suppleant

Adress: Kulltorpsvägen 27 Lanna 33010 Bredaryd
E-Post:
nonnoilanna@tele2.se
Telefon:
070-5688313
Motorcykel:

 

Karin Jonsson

 

Suppleant

Adress: Lanna 33010 Bredaryd
E-Post:
karin.jonsson@lanna.tv
Telefon:
Motorcykel:

 

Start | Styrelse | Aktiviteter | Fotogalleri | Feedback | Länkar | Kontaktinformation
 
Senast uppdaterad: 01 april 2014.